Volební desatero

11.08.2022

Desatero

1. Nepřipustíme vyvedení teplárny z městských rukou. Budeme prosazovat i nadále její hospodaření a rozvoj tak, aby byla cena tepla ve městě co nejnižší.

2. Naší prioritou je bezpečnost našeho města, rozšíříme kamerový systém, podpoříme prevenci kriminality a dokončíme stavbu nové moderní hasičské stanice.

3. Chceme pokračovat v podpoře seniorů. SENIOR EXPRESS bude pro jízdy v Ostrově ZDARMA.

4. Budeme pokračovat v podpoře zahrádkaření. Vznikne nová zahrádkářská lokalita Nad Paposem.

5. Podpoříme i nadále výstavby nových bytů a rodinných domů a stávající městské byty budeme přidělovat občanům města podle férových podmínek.

6. Rekonstrukce našich škol i mateřských školek bude pokračovat. Nedopustíme omezování nabídky středních škol v Ostrově. V kvalitním vzdělání je budoucnost našeho města.

7. Chceme pokračovat v revitalizaci zeleně na Hlavní ulici, výsadbě nových alejí i minilesů, budování nádrží na dešťovou a bazénovou vodou a moderní údržbě životního prostředí.

8. Budeme pokračovat v opravě městského majetku, chodníků, ulic i celých etap. Rozšíříme parkování ve městě.

9. Podpoříme sport a aktivní využívání volného času, nejen dětí a mládeže. Postavíme novou sportovní halu, kterou budou spravovat ostrovští sportovci.

10. Stranou zájmu nezůstane ani kultura, rozšíříme nabídku kulturních aktivit ve městě a opravíme interiér domu kultury.

ODS Ostrov ® 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky